НОВОСТИ

Сапери за вчорашній день знищили понад 400 вибухонебезпечних предметів на лінії розмежування

24 ноября 2015 11:07 | Новости

Військові сапери за вчорашній день знешкодили понад 400 вибухонебезпечних предметів на лінії розмежування. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив прес-офіцер штабу антитерористичної операції (АТО) Леонід Матюхін.

"Робота наших саперів посилилася, чим більше людей живе на мирних територіях, тим більше виявляють вибухонебезпечних предметів. Наскільки мені відомо, тільки вчора на лінії розмежування наші військові сапери понад 400 вибухонебезпечних предметів виявили та знищили", - зазначив він.

За словами Матюхіна, у Сватовому робота зі знешкодження вибухонебезпечних предметів ведеться постійно, там вже більше половини території, яка повинна бути обстеженою, вже очищено.

Нагадаємо, пожежа на військових складах в Сватовому Луганської обл. сталася 29 жовтня. Всього на складах знаходилося близько 3,5 тис. тонн боєприпасів. Займання вдалося загасити 5 листопада. У результаті інциденту постраждали 1705 квартир і будинків, а також 16 осіб. Ще 4 людей загинули. Існує кілька версій причин займання складу. Одна з них – недбалість посадових осіб, друга – теракт. Простежити за всіма подіями, які відбувалися в Сватовому у результаті пожежі, можна тут. Тут опубліковані фото Сватового після вибуху на складі боєприпасів.

Джерело: ua.112.ua

Новости RSS   Просмотров(306)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Северодонецке будет второй тур выборов
В Северодонецке будет второй тур выборов 27 октября 2015

В Северодонецке состоится второй тур выборов на пост городского головы.

Просмотров (306)
На Луганщине насчитали 226 тысяч переселенцев
На Луганщине насчитали 226 тысяч переселенцев 29 сентября 2015

В Луганской области в данный момент насчитывается двести двадцать шесть тысяч переселенцев. Сегодня во время брифинга об этом рассказала Ольга Лишик, зампредседателя ЛОВГА. Участие в брифинге также принимал Сергей Самарский, занимающий пост советника министра соцполитики, отмечают в ЛОВГА.

Просмотров (325)
ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд
ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд 13 августа 2013

Это нововведение - голограмма девушки, работницы ГАИ, рассказывающая о важных вопросах по оформлению документов - уже работает в Ивано-Франковской области, а вскоре может появиться и в Кировоградкой, и в других областях.

Просмотров (21173) Комментариев (3)

ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд - Новости Винницы - Винница - бизнес портал...

25 марта 2017 18:46 | urban decay concealer naked 4 face cosmetics palet
Вернутся к разделу: Луганские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)